Výrobná linka na výrobu kŕmnych peliet pre akvakultúru 1000 kg/h
Linka na výrobu krmiva pre ryby dokáže produkovať-výživné granulované krmivo.
Popis
Výrobná linka na výrobu kŕmnych peliet pre akvakultúru s rýchlosťou 1 000 kg/h postavená na stroji na extrudovanie krmiva pre ryby s mokrým-typom s jednou závitovkou sa nachádza na sladkom mieste medzi linkou malej farmy a úplným priemyselným závodom. Poskytuje vám stabilitu vody a stráviteľnosť parou -kondicionovaného krmiva pri približne polovičnom kapitáli oproti dvojitej-závitovke, pričom stále vyrába spoľahlivé plávajúce pelety rýchlosťou približne 1 tony za hodinu. Ak zásobujete družstvo, prevádzkujete strednú rybiu farmu alebo chcete začať podnikať s regionálnym krmivom bez nákladov na dvojitý-závit, tento rad je praktickou odpoveďou. Suché linky sa vyznačujú kvalitou a dvojitou skrutkou-stoja viac, než potrebujete na objem, známy tlak. Táto príručka vysvetľuje, ako funguje mokrá jedno{11}}skrutka, v porovnaní so suchou a dvojskrutkovou{12}}skrutkou, celý modelový rad, kompletnú konfiguráciu radu s výkonom a realistický pohľad na investíciu a návratnosť. Tilapie, sumce a iné krmivá pre akvakultúru prikrývame 1 t/h.
Kľúčové poznatky
- Linka na výrobu peliet na výrobu krmiva pre akvakultúru s rýchlosťou 1 000 kg/h s mokrým-jednozávitovkovým extrudérom na plávajúce krmivo pre ryby dodáva parou-upravované plávajúce krmivo rýchlosťou približne 1 tony za hodinu, medzi suchou a dvojitou-závitovkou v pomere ceny a kvality.
- Kondicionovanie parou zvyšuje želatináciu škrobu a stabilitu vody, takže pelety plávajú 12 až 24 hodín, zatiaľ čo jedna skrutka udržuje kapitálové a prevádzkové náklady pod úrovňou dvoch-závitoviek.
- Skupina mokrých jednoskrutkových{1}}závitov zahŕňa 0,3 t/h až 4 t/h v rámci ôsmich modelov, pričom 100-B (0,6 – 0,8 t/h) a 135-B (1,2 – 1,5 t/h) predstavujú cieľovú hodnotu 1 t/h.
- Kompletné zariadenie s výkonom 1 t/h obsahuje kotol, drvič, miešač, sušičku, rozprašovač oleja, chladič, triedič a automatický balič s celkovým výkonom typicky 90 – 140 kW a pôdorysom takmer 200 – 300 m².
- V tomto rozsahu-výroba na mieste zvyčajne vráti náklady závodu za 8 až 15 mesiacov, v závislosti od miestnych cien surovín a krmív a denných hodín prevádzky.
1. Čo je to 1000 kg/h linka na výrobu kŕmnych peliet pre akvakultúru?
Výrobná linka na výrobu extrudovaných peliet na výrobu krmiva pre akvakultúru s rýchlosťou 1 t/h odoberá suroviny, melie ich a mieša, rmut upravuje naparovaním-, vytláča ho pomocou jedinej závitovky, potom pelety automaticky suší, poťahuje, chladí, preosieva a balí. „1000 kg/h“ označuje hodinový výkon, na ktorý je dimenzovaný mokrý jednozávitovkový extrudér.
Pri 1 t/h a 8 hodinách denne počas 300 dní vyrába linka na výrobu peliet na výrobu krmiva pre akvakultúru ročne okolo 2 400 ton krmiva. To stačí na podporu strednej až veľkej rybej farmy alebo na prevádzkovanie skromného krmivárskeho podniku, ktorý zásobuje neďaleké rybníky a klietky. Je to kapacita, pri ktorej sa úprava parou začína jednoznačne vyplácať v porovnaní s extrúziou za sucha, ale dvojzávitovka je stále viac stroja, než je potrebný objem.
Mokrý-typ jednozávitovkového plávajúceho extrudéra krmiva pre ryby používa jednu závitovku v parou-vyhrievanom sude. Je jednoduchšia a lacnejšia ako dvojskrutková-závitovka, no zachytáva väčšinu kvality, ktorú poskytuje parná úprava.
1–2T/H výrobná linka na výrobu peliet na výrobu krmiva pre ryby
Začnite od svojich čísel.Uveďte svoju dennú tonáž a cieľové druhy (tilapia, sumec, kapor) a my určíme veľkosť mokrej jednej-skrutky plus kotla a každej stanice a potom pošleme nakonfigurovanú cenovú ponuku.Vyžiadajte si nakonfigurovanú cenovú ponuku
2. Mokrý-jednotlivý{2}}závitovkový plávajúci stroj na extrudovanie rýb Vysvetlenie (kondicionovanie parou)
Stroj na výrobu plávajúceho krmiva pre ryby typu MIKIM Wet- s jednou skrutkou funguje ako suchý stroj, ale pred ním pridáva kondicionér pary. Rmut sa pred vstupom do valca pred-varí živou parou (zvyčajne 70 – 90 stupňov v kondicionéri), takže samotný extrudér vykonáva menej zahrievacej práce a škrob úplne želatinizuje.
Jediná skrutka potom stláča a strihá upravenú kašu a pretláča ju cez matricu. V matrici tlak klesne na atmosférický tlak a zachytená para nafúkne peletu, čím sa vytvorí porézna štruktúra s nízkou -hustotou, ktorá sa vznáša 12 až 24 hodín. Rýchlosť skrutky, rýchlosť pary a veľkosť matrice nastavte priemer peliet (0,8–12 mm) a vztlak.
Kondicionovanie parou je kľúčový rozdiel od suchej linky. Zvyšuje stabilitu a stráviteľnosť vody, čo znamená menej plytvania krmivom a rýchlejší rast rýb, dve páky, ktoré rozhodujú o tom, či vaša prevádzka s krmivom zarába peniaze.
3. Mokrý-typ jednozávitovkového plávajúceho stroja na výrobu krmiva pre ryby v porovnaní so suchým typom jednozávitovkového stroja na výrobu krmiva pre ryby
Voľba medzi mokrou a suchou jednoduchou{0}skrutkou je väčšinou o kvalite verzus jednoduchosti:
- Stabilita vody.Mokré (parou{0}}upravené) pelety plávajú 12–24 hodín s nízkym vylúhovaním; suché pelety dobre plávajú, ale s mierne nižšou stabilitou.
- Stráviteľnosť.Predželatinizácia parou{0} zvyšuje želatináciu škrobu o 85 percent, čím zlepšuje FCR.
- Kotol.Mokrý potrebuje kotol; suché nepotrebuje žiadne. Kotol zvyšuje náklady, priestor a zručnosť obsluhy.
- energie.Mokrý chod cca 50–90 kWh na tonu vrátane kotla; suché chody 25–60 kWh na tonu.
- náklady.Mokrá jedno{0}}skrutka stojí viac ako suchá, ale menej ako dvojitá-skrutka.
Ak chováte tilapiu, sumce a kapry a chcete najlepší výnos bez kotla,suchá jednozávitovková-linka 40–2000 kg/hje štíhla voľba. Ak predávate krmivo alebo potrebujete špičkovú stabilitu vody, oplatí sa použiť mokrú{1}skrutku.
4. Výhody a nevýhody s jednou skrutkou za mokra- (pri ~1 t/h)
Výhody pri tejto kapacite:
- Kvalita blízko dvojitej skrutky.Kondicionovanie parou poskytuje plávajúce krmivo, ktoré konkuruje výstupu s dvoma{0}závitovkami pre väčšinu druhov.
- Nižší kapitál ako dvoj{0}}skrutka.Vyhnete sa nákladom a zložitosti druhej skrutky a jej pohonu.
- Dobrý rozsah tuku.Pohodlne zvládne štandardné receptúry do približne 12 percent tuku.
- Osvedčené pri 1 t/h.Toto je vyspelá, dobre{0}}podporovaná konfigurácia, nie okrajový prípad.
Nevýhody váženia:
- Potrebný kotol.Pridá kapitál, podlahovú plochu, palivo alebo elektrinu a šikovnú ruku na paru.
- Tukový strop.S viac ako 12 percentami tuku môže jedna-skrutka bojovať; to je, keď amokrá dvojskrutka-skrutka 1,5–2 t/hstáva lepším nástrojom.
- Priepustný uzáver.Jedna-skrutková vrchná časť je pod 3–4 t/h, ktorú dosiahne dvojitá-skrutka.
Pre 1 t/h linku na kŕmenie extrudovaných peliet pre akvakultúru, ktorá slúži pre štandardné druhy, klady jednoznačne prevažujú nad nevýhodami pre väčšinu kupujúcich.


5. Jednoduchá-skrutka vs. dvojitá{2}}skrutka s rýchlosťou 1 t/h: Ktorú kúpiť?
Presne pri 1 t/h sa rozhoduje o produktovom mixe a rozpočte. Mokrú jednoskrutku vyberte-, keď:
- Vaše receptúry zostávajú na alebo pod 12 percentami tuku (tilapia, sumec, kapor, štandardné krevety).
- Váš rozpočet uprednostňuje nižší kapitál a jednoduchšiu prevádzku.
- Nepotrebujete absolútne najužšiu dávku kontroly hustoty na dávku.
Mokrú dvojskrutku vyberte-, keď:
- Pridávate krmivo pre lososa, úhora alebo kanica nad 12 percent tuku.
- Predávate krmivo a konzistencia značky je rozhodujúca.
- Čoskoro plánujete prekročiť 2 t/h a chcete jednu platformu.
Pri 1 t/h mokrá jednoduchá-skrutka zvyčajne vyhráva na hodnote. Dvojitá-skrutka je inovácia, ktorú si kúpite vtedy, keď si to vyžaduje produkt alebo objem, nie skôr.
6. Výhody procesu extrúzie a kondicionovania parou
Mokrý prietok s jednou skrutkou pri rýchlosti 1 t/h zahŕňa úpravu parou a pri tejto kapacite je kondicionér funkciou, ktorá zarába na vyššej úrovni oproti suchej linke, pričom stojí oveľa menej ako dvojzávitovková-závitovka. Každá stanica nižšie uvádza, čo robí, prečo na tom záleží a typické vybavenie.
Test výrobnej linky na výrobu peliet s plávajúcim krmivom pre ryby 1–2 T/H za mokra-
1. Príjem a predčistenie surovín-
- Čo to robí: sypké prísady prechádzajú magnetom a sitom, aby sa odstránili kamene, kov a zhluky.
- Koľko vás to bude stáť, ak to preskočíte: jeden tvrdý predmet môže poškodiť mlynček alebo poškriabať závitovku extrudéra a zastaviť tak 1 t/h linky v polovici-zmeny.
- Vybavenie: magnetický separátor a rotačný triedič, typicky 0,25–0,55 kW, jedna sada.
2. Mletie (kladivový mlyn)
- Čo to robí: Zredukuje ingrediencie na 60–80 mesh pre rovnomerné varenie.
- Prečo by vás to malo zaujímať: jemné, jednotné jedlo je to, čo umožňuje škrobu úplne želatinovať a udržuje jemné zložky pod 8 percent.
- Vybavenie: kladivový mlyn, typicky 15–30 kW v tomto rozsahu, jedna jednotka.
3. Dávkovanie a miešanie
- Čo to robí: ingrediencie sa odvážia podľa receptúry a zmiešajú sa v dvojitom-hriadeľovom mixéri s presnosťou ± 1 %.
- Prečo je to pre vás dôležité: dokonca aj miešanie znamená konzistentnú výživu na peletu, stabilnejší rast rýb a menej sťažností pri ďalšom predaji.
- Vybavenie: dávkovacia váha plus mixér, typicky 5,5–11 kW, jedna sada.
4. Úprava parou
- Čo to robí: živá para predvarí rmut-v kondicionéri pred extrúziou.
- Prečo by vás to malo zaujímať: toto je kvalitatívny krok, ktorý ospravedlňuje mokré pred suchým pri 1 t/h. Para zvyšuje stabilitu vody, takže pelety plávajú 12–24 hodín a odolávajú vylúhovaniu a znižuje energiu, ktorú musí extrudér dodať. V triede 100-B je kondicionér dvojvrstvový- (približne 7,5 kW), takže každá tona je pred-uvarená rovnomerne, čo je skutočný dôvod, prečo si parou upravené krmivo zachováva svoju prémiu.
- Vybavenie: parný kondicionér plus bojler, pohon kondicionéra typicky 1,5–7,5 kW v závislosti od modelu.
5. Jedno-skrutkové vytláčanie a nafukovanie
- Čo to robí: skrutka stláča a strihá upravenú kašu, potom ju pretláča cez matricu; uvoľnenie tlaku nafúkne peletu.
- Prečo by vás to malo zaujímať: tu sa vyrába plávajúce krmivo s veľkosťou peliet nastavenou matricou (0,8–12 mm) a vztlakom pomocou skrutky a parným ladením. Jeden stroj slúži na plávajúce a potápavé potreby.
- Vybavenie: mokrý jednozávitovkový{0}}extrudér s hlavným motorom, podávačom a rezačkou. Pozrite si tabuľku modelov v časti 7.
6. Sušenie
- Čo to robí: Viacvrstvová sušička znižuje vlhkosť na 8 – 10 percent.
- Výnos: správne sušenie zabraňuje plesniam pri skladovaní a chráni váš inventár počas celého roka. Pretože parný kondicionér už urobil väčšinu varenia, náplň sušičky je skromná, čo je ďalší dôvod, prečo mokré-pri-1 t/h prevyšuje kvalitu sucha bez nákladov na dvojitú skrutku.
- Vybavenie: 3–5 vrstvová sušička s ventilátormi a teplom, pohon typicky 0,75–2,2 kW plus kúrenie, jedna jednotka.
7. Olejový nástrek
- Čo to robí: bubon po vytlačení obaľuje pelety rybím olejom a atraktantmi.
- Prečo by vás to malo zaujímať: po-nátere zvyšuje energiu bez zmäkčovania peliet, zlepšuje príjem a rast.
- Vybavenie: bubon na rozprašovanie oleja, zvyčajne 0,75 kW, jedna sada.
8. Chladenie
- Na čo slúži: protiprúdový{0}}chladič zohreje pelety na izbovú teplotu.
- Prečo by vás to malo zaujímať: balenie horúcich peliet spôsobuje kondenzáciu a praskanie; chladenie stabilizuje životnosť tašky.
- Vybavenie: protiprúdový-chladič, zvyčajne 0,75 kW, jedna jednotka.
9. Skríning
- Čo robí: oddeľuje jemné častice (cieľ pod 8 percent) z celých peliet.
- Prečo by vás to malo zaujímať: odstraňuje odpadovú výživu a špinavú vodu; ich vrátením získa späť hodnotu.
- Vybavenie: vibračný triedič, typicky 0,12–0,25 kW, jedna sada.
10. Automatické balenie
- Čo robí: elektronická váha plní a uzatvára vrecia s hmotnosťou 5–50 kg.
- Prečo by vás to malo zaujímať: automatické balenie udrží ±0,2 percenta hmotnosti a ušetrí námahu oproti ručnému vrecovaniu.
- Vybavenie: automatická váha-balička, zvyčajne 1,5 kW, jedna jednotka.
Tabuľka 1: Zoznam vybavenia celej-linky (príklad: trieda 100-B / 135-B, ~1 t/h)
| Vybavenie | Funkcia | Typická sila | Množ |
|---|---|---|---|
| Predčistič- (magnet + sitko) | Odstráňte kamene, kov, zhluky | 0,25–0,55 kW | 1 |
| Kladivový mlyn | Brúsiť na 60-80 mesh | 15-30 kW | 1 |
| Dávkovacia váha + mixér | Odvážte a rozmixujte s presnosťou ± 1 % | 5,5 – 11 kW | 1 sada |
| Parný kotol + kondicionér | Predvarte -zápar v pare | 1,5–7,5 kW (podm.) + kotol | 1 sada |
| Mokrý jednozávitovkový-extrúder | Vytlačte a nafúknite | 55–90 kW (hlavný) + podávač + rezačka | 1 |
| Viac{0}}vrstvová sušička | Vysušte na vlhkosť 8–10 %. | 0,75–2,2 kW + teplo | 1 |
| Bubon na rozprašovanie oleja | Natrite olejom/atraktantom | 0,75 kW | 1 |
| Protiprúdový-chladič | Ochladí sa na teplotu miestnosti | 0,75 kW | 1 |
| Vibračný triedič | Odstráňte pokuty (<8%) | 0,12–0,25 kW | 1 |
| Automatický balič | Odvážte a utesnite 5–50 kg | 1,5 kW | 1 |
Tabuľka 2: Typické ukazovatele celého-riadku (príklad: trieda 100-B / 135-B, ~1 t/h)
| Indikátor | Typická hodnota |
|---|---|
| Celkový výkon linky | Približne 90–140 kW (vrátane kondicionovania) |
| Stopa | Cca 200-300 m² |
| Operátori | 3-4 pracovníci |
| Doba inštalácie | 15-30 dní |
| Vlhkosť konečného produktu | 8–10% |
| Sadzba pokút po preverení | < 8% |
Hodnoty ~1 t/h (trieda 100-B / 135-B) sú referenčné hodnoty; vaša cenová ponuka potvrdzuje rozloženie, výkon, veľkosť kotla a pôdorys vášho webu.

7. Kompletný rad modelov s jednou skrutkou-za mokra (~1 t/h)
Skupina mokrých jednoskrutkových{0}}skrutiek má rýchlosť od 0,3 t/h do 4 t/h v rámci ôsmich modelov. Pre výrobnú linku na výrobu extrudovaného krmiva pre pelety akvakultúry s rýchlosťou 1 000 kg/h predstavujú 100-B (0,6 – 0,8 t/h) a 135-B (1,2 – 1,5 t/h) cieľ 1 t/h, takže si vyberáte podľa toho, či chcete priestor na hlavu alebo ľahšiu stopu.
| Model | Kapacita (t/h) | Hlavný motor (kW) | Podávač (kW) | Fréza (kW) | Kondicionér (kW) | Sudové sekcie |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 75-B | Kontaktujte továreň | Kontaktujte továreň | Kontaktujte továreň | Kontaktujte továreň | Kontaktujte továreň | Kontaktujte továreň |
| 85-B | 0.3–0.5 | 30 | 0.75 | 0.75 | 1.5+1.5 (dvojitá vrstva) | 5 sekcií |
| 90-B | 0.5–0.6 | 37 | 1.5 | 2.2 | 5.5 | 5 sekcií |
| 100-B | 0.6–0.8 | 55 | 1.5 | 2.2 | 7.5 | 6 sekcií |
| 135-B | 1.2–1.5 | 90 | 2.2 | 3 | 11 | 6 sekcií |
| 145-B | 2.0–2.5 | 110 | 2.2 | 3 | 15 | 6 sekcií |
| 160-B | 3.0–4.0 | 160 | 3 | 5.5 | 18 | 6 sekcií |
| 175-B | Kontaktná továreň (veľkokapacitný-model) | 200 | 3 | 7.5 | 22 | 6 sekcií |
Všimnite si dvoj{0}}vrstvový kondicionér na 85-B (1.5+1.5 kW) pre dvoj{4}}stupňové predvarenie a že sudové sekcie sa zvyšujú z 5 na 6 s rastúcou kapacitou, aby sa predĺžil čas zotrvania. Špecifikácie 75-B a 175-B sú potvrdené na objednávku, preto kontaktujte továreň pre tieto modely.


Priraďte svoj model a cenu:pošlite svoj cieľový výkon a druh a my vyberieme mokrú veľkosť jednej{0}}skrutky, určíme veľkosť kotla a uvedieme celý rad s dodacou dobou.Veľkosť mojej mokrej jedno{0}}skrutkovej šnúry
8. Krmivo pre tilapie, sumce a akvakultúru v množstve 1 t/h
S rýchlosťou 1 t/h na parnej-kondicionovanej mokrej-závitovke vyrábate prémiové plávajúce krmivo pre štandardné druhy a para vám umožňuje použiť viac miestnych rastlinných bielkovín, než dokáže suchý vlasec. Východiská:
- Tilapia (parou-kondicionované plávajúce krmivo):plôdik 0,8–1,2 mm, pestovateľ 2–4 mm, trhový 4–6 mm, bielkovina 28–36 percent. Typická-výrastková zmes obsahuje približne 30 percent surových bielkovín. Používa rybiu múčku 12 %, sójovú múčku 28 %, kukuričné alebo ryžové otruby 22 %, pšeničnú múku 18 %, rybí olej 4 % a 2 % vitamínovú-minerálnu premix. Pretože kondicionér želatinuje škrob na viac ako 85 percent, táto vyššia-rastlinná zmes sa rozkladá rovnako ako nižšia-rastlinná zmes suchej línie.
- Sumec (pomaly-potápajúci sa alebo potápajúci sa):juvenilná 1,5–2,5 mm, dospelá 4–6 mm, bielkovina 32–36 percent. Predvarenie v pare-umožňuje mierne navýšiť pšeničnú múku ako spojivo bez toho, aby ste kuchárovi ublížili, takže sumec prijme viac rastlinných bielkovín a znížite náklady na výživu.
- Kapry a iné všežravce:3–5 mm, bielkoviny 28–35 percent. Kapor toleruje vyššiu vlákninu, ktorú parná úprava aj zjemní.
Na 1 t/h mokrej jednej-závitovky je kondicionér dvoj-vrstvový na triede 100-B (približne 7,5 kW), takže každá tona je pred-uvarená rovnomerne a vaša strava s tilapiou a sumcom zostáva konzistentná od dávky k dávke. Táto konzistencia dávky je skutočným dôvodom, prečo krmivo upravené parou má prednosť pred suchým výstupom. Ten istý stroj stále vyrába plávajúce aj klesajúce pelety nastavovaním skrutky, pary a matrice, takže jedna linka pokrýva povrchové a spodné podávače.
Ak potrebujete iba extrudér a nie plnú linku, pozrite si našeplávajúci stroj na kŕmenie rýbrozsah.
9. Cena, investície a návratnosť za 1 t/h závod Aquafeed
1 t/h linka na podávanie extrudovaných peliet z akvakultúry s mokrým jednozávitovkovým extrudérom sa zvyčajne pohybuje v rozmedzí 40 000 – 120 000 USD v závislosti od automatizácie, kvality ocele, sušičky a kotla. Toto je stredné-pásmo: viac ako suchá šnúra, menej ako dvojitá{8}}skrutka a zachytáva väčšinu-prírastku kvality pary.
Pri 1 t/h, 8 hodín denne, 300 dní, závod vyrába okolo 2 400 ton ročne. Ak komerčné krmivo stojí 400 – 700 USD za tonu a na mieste vyrábate ekvivalentnú kvalitu- za 300 – 500 USD za tonu, ušetrená alebo marža na tonu je približne 50 – 200 USD. V rozsahu 2 400 ton, čo predstavuje hodnotu 120 000 – 480 000 USD ročne, pred zvýšením bezpečnosti{19}}čerstvenia a dodávok.
Len pre ilustráciu (nie skutočný zákazník): rybárske družstvo, ktoré prevádzkuje vlasec 100-B s rýchlosťou približne 0,7 t/h pre členské rybníky, nakupuje komerčné krmivo za 500 USD za tonu a vyrába ekvivalentnú kvalitu za 360 USD za tonu, ušetrí asi 140 USD za tonu v rámci zhruba 1 700 ton ročne, ktoré vlasec vyprodukuje 40, čo je približne 0 002 USD.
Návratnosť zvyčajne dosahuje 8 až 15 mesiacov v prípade rastlín s využitím 70 percent alebo viac. Energia sa pohybuje okolo 50 – 90 kWh na tonu vrátane kotla, čo je malý kúsok vedľa surovín pri 60 – 70 percentách nákladov. Ako pri každom závode si pred investovaním zabezpečte odber-alebo vlastný dopyt na farme, pretože fixné náklady na využitie pod 50 percent môžu zmazať maržu.
10. Ako začať s výrobou krmív pre akvakultúru
Začatie podnikania s 1 t/h aquafeedu sleduje jasnú cestu:
- Nastavte dennú tonáž.Vynásobte biomasu dennou rýchlosťou kŕmenia (2–5 percent telesnej hmotnosti) a vydeľte prevádzkovými hodinami, aby ste získali kg/h.
- Vyberte si druhy a zmes plavákov/drezov.Tým sa nastaví veľkosť matrice a potvrdí sa, že mokrá jednoduchá{0}skrutka je tá správna úroveň.
- Vyberte si modelz tabuľky v časti 7, ktorá pokrýva vašu t/h so svetlou výškou (100-B alebo 135-B pre ~1 t/h).
- Naplánujte kotol.Mokré vedenia potrebujú paru, takže rozpočet na veľkosť kotla, palivo a malú kotolňu.
- Potvrďte pomocné programy.Linky bežia na 3-fázovom napájaní (bežne 380V/50Hz alebo 220V/60Hz podľa regiónu).
- Vyžiadajte si rozloženie a cenovú ponuku.MIKIM vráti nákres závodu, zoznam zariadení s výkonmi, dodacou dobou a cenou.
- Nainštalujte, natrénujte a začnite.Inžinieri MIKIM vedú inštaláciu a školia váš tím v oblasti brúsenia, ladenia vytláčania a výmeny lisovníc (zvyčajne 30–45 minút).
Získajte svoju nakonfigurovanú cenovú ponuku teraz:povedzte nám svoju dennú tonáž krmiva, cieľové druhy a plávajúci{0}}alebo{1}}pomer klesania a my určíme veľkosť mokrého jednozávitovkového extrudéra, kotla a každej stanice a potom pošleme nakonfigurovanú cenovú ponuku.Získajte nakonfigurovanú cenovú ponuku
Preskúmajte viacLinka na výrobu krmiva pre rybymožnosti od MIKIM pre krmivo pre tilapiu, sumce a krevety.
Autoritatívne referencie:Informácie o extrúzii a spracovaní krmív nájdete v častiManuál FAO o extrudovaných vodných krmivách,WorldFish: krmivo tvorí 30 – 70 % prevádzkových nákladov, aTechnická príručka na výrobu vodného krmiva.
FAQ
Otázka 1: Potrebuje mokré jedno-závitovkové vedenie parný kotol?
A:áno. Mokrá extrúzia s jednou skrutkou{1}} vyžaduje úpravu pary pred valcom, takže kotol je súčasťou zariadenia. Zvyšuje kapitálové a prevádzkové náklady v porovnaní so suchou linkou, ale poskytuje vyššiu stabilitu vody a stráviteľnosť, ktorú poskytuje krmivo upravené parou-.
Otázka 2: Dokáže stroj na výrobu peliet na výrobu peliet mokrého-typu jednoduchého{2}}skrutkového kŕmenia pre ryby vyrobiť plávajúce aj klesajúce krmivo?
A:áno. Nastavením rýchlosti skrutky, rýchlosti pary a matrice vytvára mokrá jednotlivá-závitovka plávajúce, pomaly-potápajúce sa alebo klesajúce pelety. Jeden stroj podáva tilapiu, sumce, kapry a štandardné krevety.
Q3: Akú kapacitu by som si mal vybrať pre približne 1 t/h?
A:Cieľ 1 t/h predstavuje 100-B (0,6 – 0,8 t/h) a 135-B (1,2 – 1,5 t/h). Zvoľte si 100-B, ak chcete ľahší pôdorys, alebo 135-B, ak chcete svetlosť nad 1 t/h. Nechajte 20 – 30 percent voľného priestoru, aby linka nebola celý deň na hranici svojich možností.
Q4: Koľko miesta a koľko pracovníkov linka potrebuje?
A:Mokré jednozávitovkové zariadenie s ~1 t/h-zvyčajne potrebuje približne 200 – 300 m² (vrátane kotolne) a 3 – 4 operátorov. Konečná stopa závisí od vášho usporiadania, dĺžky sušičky a hromadného skladovania.
Otázka 5: Ako dlho trvá, kým sa závod zaplatí sám za seba?
A:Pri 70-percentnom alebo vyššom využití sa návratnosť bežne pohybuje medzi 8 a 15 mesiacmi v závislosti od miestnych cien surovín a krmív a denných hodín prevádzky. Využitie pod 50 percent ekonomika oslabuje, preto si pred investovaním overte,{5}}uberte. Pošlite svoje čísla pre odhad na mieru.
Populárne Tagy: Výrobná linka na výrobu peliet na výrobu krmiva pre akvakultúru, Čína 1000 kg/h na výrobnú linku na výrobu peliet na výrobu krmiva pre akvakultúru, výrobcovia, dodávatelia, továreň, Linka výroby psov, linka na spracovanie krmiva rýb, Výrobná linka na výrobu rýb pre rastové faktory rýb, Plant na pelety s potravinami, Rybia výroba potravín, Plávajúca línia na extrudér s plávajúcim zvierat
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť









